Бєланов: «Блохін може довести, що осінні втрати цілком можна надолужити»

Динамо Київ 25 Березня, 11:15
Колишній гравець київського «Динамо» вважає, що динамівці знову почали демонструвати стабільну гру.

- Що приємно порадувало у весняній грі однієї з моїх колишніх команд - «Динамо», так це стабільність. Після того, як на фініші першого кола кияни оступилися в Луганську, в їхньому активі - одні перемоги. Той факт, що у всіх п'яти матчах другого кола команда Олега Блохіна незмінно виграє, говорить про правильність рішення керівництва, яка надала головному тренеру можливість довести: осінні втрати цілком можна надолужити.

Ще нещодавно відставання від «Шахтаря» могло здатися великим, але тепер все виглядає інакше. «Дніпро», який зараз розігрався мимоволі допоміг динамівцям, внісши інтригу і загостривши боротьбу як за чемпіонство, так і за друге місце, яке дає право представляти країну в найсильнішому клубному турнірі континенту, - цитує Бєланова «СЕ».