Кубок України: підтримай «Динамо» у Харкові!

Динамо Київ 25 Березня, 11:42
Шановні вболівальники!

26 березня у Харкові відбудеться матч 1/4 фіналу Кубка України «Металіст» - «Динамо» (початок о 20:00).

Для шанувальників футболу, які бажають підтримати «Динамо» на стадіоні «Металіст», виділено 30 сектор (на фото внизу - план-схема стадіону «Металіст»).

Квитки для шанувальників «біло-синіх» будуть безкоштовно видаватися в день гри з 18:00 до 20:00 при вході до сектору. При собі необхідно мати динамівську атрибутику.

Телефон контактної особи ФК «Динамо» Київ: +38 093 1916077 (Анатолій Григорович).

Футбольний клуб «Динамо» запрошує всіх уболівальників підтримати команду у важливому матчі в Харкові!