Колишній нападник "Динамо" Київ Віктор Леоненко прокоментував поразку киян "Металісту" з рахунком 0:3 в матчі 9-го туру Прем'єр-ліги України.
"Нудно, прикро, незручно перед уболівальниками. Гравці" Динамо "виглядали втомленими. Чому - не знаю. Коли" Металіст "забивав, захисники" Динамо" були на місці. Промахів позиційних не було. Але Марлос встигав закурити, перед тим як забити.
Фол Гуйє на Безусі? Тут можна було ставити пенальті. І треба було".
"Динамо" продовжує будуватися. Але скільки це буде тривати - питання. Найстрашніше, що немає моментів", - сказав Леоненко в ефірі телеканалу "Футбол".