Ярмоленко: «Їдемо показувати хороший футбол і перемагати»

Динамо Київ 25 Березня, 21:41
Капітан «Динамо» Андрій Ярмоленко про прийдешній кубковий матч киян проти харківського «Металіста»:

Капітан «Динамо» Андрій Ярмоленко про прийдешній кубковий матч киян проти харківського «Металіста»:

- Настрій хороший, бойовий. Їдемо показувати хороший футбол і, звичайно ж, вигравати. Чи приберіг я свої голи на «Металіст»? Це я пожартував, але подивимося завтра,

- цитує Ярмоленка «Терикон» із посиланням на «Футбол 1».