Володимир П`ятенко: «Динамо» набрало хід»

Динамо Київ 26 Березня, 07:34
Колишній головний тренер донецького «Металурга » Володимир П'ятенко поділився очікуваннями від матчу 1/4 фіналу Кубка України «Металіст» - «Динамо».

Колишній головний тренер донецького «Металурга » Володимир П'ятенко поділився очікуваннями від матчу 1/4 фіналу Кубка України «Металіст» - «Динамо».

«Думаю, що «Металіст» і «Динамо» мають рівні шанси на вихід у півфінал Кубку України. Головна проблема харківської команди - відсутність достатньої ігрової практики. Перенесення матчу з «Севастополем» негативно позначиться на тонусі підопічних Ігоря Рахаєва. Після одного офіційного поєдинку їм довелося знову задовольнятися тренуваннями і дивитися, як грають інші.

Ще один мінус для «Металіста» - відсутність нападників. Навіть повернення в Харків Алехандро Гомеса не підсилить атаку «жовто-синіх», оскільки цей аргентинський хавбек зараз навряд чи перебуває в належній формі.

Перевага «Динамо», яке набрало хід, зіграло два хороших матчі, нівелює одна обставина: поєдинок киянам доведеться провести в гостях. У цьому сезоні на чужому полі динамівці в битві з сильними суперниками виступають не кращим чином», - цитує П'ятенка «Динамо Киев от Шурика», посилаючись на газету «КОМАНДА».