Екс-кіпер харків'ян і киян Ігор Кутєпов поділився власними очікуваннями від сьогоднішнього кубкового матчу між «Динамо» та «Металістом».
«Не думаю, що хтось стане економити сили, навіть напередодні недільних матчів ЧУ з «Шахтарем» і «Дніпром». По результату зустрічі з «Говерлою» не варто робити висновки про харків'ян: вони створили багато гольових моментів, не пощастило лише з реалізацією. Буде така гра з »Динамо«, киянам доведеться несолодко.
У підопічних Олега Блохіна є перевага в ігровій практиці, вони в кращій формі. Але південноамериканці »Металіста« - технічні та амбітні хлопці і вдома ні в чому супернику не поступляться», - цитують «Вести» Кутєпова.