Авторитетний експерт Вадим Євтушенко ексклюзивно для Футболфанс дав свій коментар щодо майбутньої зустрічі
«Металіста
» і
«Динамо
» в Кубку України.
«Безумовно, це центральна гра в кубку на даному етапі, тому чекаємо цікавої та безкомпромісної боротьби двох лідерів українського футболу.
За перші тури ми бачимо, що не всі команди знаходяться в хорошій формі, не вистачає ігрової практики, тому, звичайно, перенесення минулого матчу для «Металіста» є негативним. Але я впевнений, що цей недолік харків'ян буде нівелюватися бажанням показати себе з найкращої сторони проти сильного суперника.
Навіть без гравців, що пішли, «Металіст» залишається дуже потужною і небезпечною командою, але вже без «довгої» лавки запасних. Не сумніваюся, що харків'яни кинуть всі сили, щоб перемогти.
Тим не менше, я віддаю перевагу гравцям «Динамо», адже киянам відступати нікуди. У них стоять на кону ці півроку, і не дивлячись на те, що гра буде проходити на виїзді, «Динамо» потрібно вигравати будь-якою ціною».