Роман Бебех: «Гармаша майже неможливо «прочитати»

Динамо Київ 26 Березня, 10:23
Телеведучий та коментатор каналу 2+2 Роман Бебех поділився враженнями про гравця київського «Динамо» Дениса Гармаша.

«Гармаш - дуже непростий співрозмовник. До інтерв'ю ми зі Звєрєвим серйозно готувалися, шукали різні цікаві історії про нього. І ось, наприклад, щось запитуєш у Дениса, а він відповідає: »Давай про це не будемо, будь ласка...» І що після цього можна йому сказати?«

»Насправді, він цікава людина. Його взагалі важко,я б сказав майже неможливо «прочитати», тому не дивуюся його трюкам на полі. В голові у нього футбол - і це головне«.

»Три мушкетери« він так і не дочитав. Він сам зізнавався. А ще більше мені сподобалася історія Миколи Несенюка, коли колега розповідав, як Гармаш »морозився« від інтерв'ю, і він просто написав матеріал замість нього. Перед друком просто дав почитати Денису», - пише Бебех у своїй прес-конференції на MatchDay.