Виконуючий обов’язки спортивного директора «Металіста» Ярослав Брацлавський повідомив через офіційний сайт свого клубу, що бразильський півзахисник Дієго Соуза пропустить кубковий матч проти «Динамо» через дискваліфікацію, а нападник Алехандро Гомес, тільки приступає до тренувань після повернення в клуб з рідної Аргентини.
Під питанням через неповне відновлення, також заявка на майбутній поєдинок бразильського захисника Моледо.