«Долю першості повинні визначати власники клубів. Ще коли була неприємна ситуація з «Кривбасом», а потім і «Арсеналом», нами були розроблені різні варіанти реформування чемпіонату. Вони будуть представлені власникам клубів. Це і 10 команд, які зіграють у чотири кола, і 12 - в три кола, і 12 - у два з подальшим розбиттям на шістки або навіть четвірки. - сказав Попов.
Безумовно, в ідеалі потрібен перехідний сезон, але є ймовірність форс-мажорних обставин. Підкреслюю: я говорю лише про таку можливість. Право власників вирішувати, яким шляхом йти далі. Ми готові піти на будь-який крок, який допоможе нам врятувати чемпіонат України і український футбол»,