Сьогодні в 1/4 фіналу Кубку України «Металіст» вдома зіграє з київським «Динамо». За словами головного тренера «Металіста» Ігоря Рахаєва, команда в рівній мірі зосереджена і на чемпіонаті, і на Кубку, повідомляє segodnya.ua
«Ми ще восени сказали, що ставимо перед собою максимальні цілі на всіх фронтах і відмовлятися від них не збираємося», - сказав Рахаєв
«У складі «Динамо» ми нікого не боїмося, нас цікавить лише те, в який футбол гратимемо ми», - додав тренер