Головний тренер дніпропетровського «Дніпра» Хуанде Рамос розповів, чого він чекає від матчу своєї команди проти київського «Динамо», який відбудеться цієї неділі в рамках 23-го туру чемпіонату України.
«Коли граєш проти таких колективів, як київське «Динамо», не можна робити настільки категоричні заяви на кшталт того, що все в цій грі залежатиме від своєї команди. Волею-неволею ти зобов'язаний робити поправку на суперника, звертати увагу на всі аспекти. Так що, ми знову будемо серйозно думати про конкурента, не забуваючи, звичайно, про самих себе.
До слова, я не згоден, що «Динамо» ніяк не може знайти свою гру. У Олега Блохіна відмінна команда з міцним складом. Динамівці добре виступають у чемпіонаті України, і з ними буде дуже непросто», - цитує Хуанде Рамоса неофіційний сайт ФК «Дніпро»