Анатолій Дем'яненко поділився своїми очікуваннями від майбутньої гри 1/4 фіналу Кубку України між харківським «Металістом» і київським «Динамо».
«Мені сподобалося, як «Динамо» увійшло в другу частину чемпіонату в іграх з «Таврією» та запорізьким «Металургом». Але не буває нічого ідеального. Щось проявляється вже, щось краще. Думаю, відхід Маркевича вплине на гру «Металіста». Адже він стільки років очолював харків'ян і, ви розумієте, що гравці звикли до тренера, до його бачення українського футболу і всього іншого.
Знаючи «Металіст» в першій частині чемпіонату, думаю, що відсутність тижневої ігрової практики вплине на гру команди негативно. До того ж «Динамо» зараз перебуває в непоганому ігровому тонусі.
Вважаю, що шанси на успіх 50/50, але «Динамо» знаходиться в тонусі, як я вже говорив, а «Металіст» пропустив гру з «Севастополем». Не можу сказати, що перевага все ж на боці киян, дуже важко про це говорити. У «Металіста» точно є перевага в тому, що вони грають удома.
Не можу навіть припустити, який рахунок може бути в підсумку на табло стадіону ОСК «Металіст». Це футбол, а він - річ непередбачувана. Хто ж думав, що «МЮ» програє «Манчестер Сіті» вдома 0:3»