Мирон Маркевич дав свій прогноз на результат кубкового поєдинку між «Металістом» і «Динамо».
- Я міг би сказати, що шанси 50/50, але все-таки віддам перевагу «Металісту». Обидві команди грають в атакуючий футбол. Не думаю, що «Металіст» і «Динамо» будуть виставляти «тролейбуси» у своїх карних майданчиках. Дуже важливо, хто першим заб’є. Думаю, що той і виграє матч, - «звангував» колишній тренер харків’ян в ефірі каналу «Футбол 1»