Ігор Рахаєв:
- Хотів би подякувати вболівальникам, які прийшли на сьогоднішній матч підтримати команду. Самі собі створили моменти. Грубі помилки, які скоїли в обороні. За самовіддачею хлопців відіграли дуже хороший матч.
- До матчу з «Шахтарем», будуть зміни в складі? Гомес, Соуза?
- Соуза після травми, на заміні я сподіваюся буде. Сьогодні у нього вже пройшла дискваліфікація останній матч. Гомес поки не готовий 100%, але думаю, що на заміні буде вже.
Олег Блохін:
- Гра виявилася дуже хорошою, спражня кубкова гра, з моментами, з помилками, але коли при рахунку 3-1 не забиваєш пенальті, то потім можна інфаркт отримати. Замість того, щоб спокійно закінчити гру, останні секунди видались не зовсім такі, на які я розраховував. Чому? Тому що не забили пенальті, «Металіст» забив гол, відповідно вже втрачати нічого було, це кубкова гра. Напевно і хороший футбол за рахунок цього вийшов.
Читайте також: Післяматчеве інтерв`ю Олега Блохіна в ефірі програми «ПроФутбол»