Олег Гусєв прокоментував перемогу над харківським «Металістом»

Динамо Київ 26 Березня, 22:00
У середу 26 березня на полі ОСК «Металіст» відбувся матч між харківським «Металістом» та київським «Динамо» рамках чвертьфіналу Кубку України, який закінчився з рахунком 2:3. Про гру та результат розповів півзахисник «Динамо» Олег Гусєв.

- Оцініть, як вам виходити з перших секунд, а не підсилювати гру у другому таймі.

- Та нормально. Сил начебто вистачило. Тренеру вирішувати сподобалося чи ні. Але я намагався принести користь, якомога краще зіграти. Головне, що команда виграла. А хто виходить з якою хвилини не так уже й важливо.

- Ви пам'ятаєте усі матчі проти «Металіста» останніх сезонів, вони не дуже вдало складалися для «Динамо». І зараз вдалось переламати цю традицию. Скажіть, це «Металіст» стає слабкішим чи все ж таки «Динамо» прибавляє?

- Ну, напевно, всього по трохи. У кожній традиції, навіть у невдалій, є властивість закінчуватися добре. Що стосується «Металіста», то це їхні проблеми звичайно. У них проблеми зараз і всі про це знають, але вони молодці, показали, що команда боролася до кінця, намагалася зрівняти рахунок. Так що у них не все так погано.

- Ви перед сьогоднішнім матчем говорили про арбітра Юрія Вакса, як оціните його роботу в сьогоднішньому поєдинку?

- Напевно позитивно, тому що раз виграли, значить суддя добре виконує свої обов'язки. Ну а так я думаю у «Металіста» і у нас не буде претензій до нього. Завжди би він так працював і ми б його прізвище не згадували.

- Можна говорити, що команда прогресує? Можна говорити, що команда готова боротися за золоті медалі?

- Ну ми і так боремося за золоті медалі. Я думаю ось ці найближчі дві гри все покажуть, дай Бог ми добре зіграємо в Дніпропетровську, нас влаштує тільки позитивний результат. Календар ігор у нас веселий. Буде цікаво.

- Ви відчуваєте прогрес команди, що команда грає сильнішою та кращою? Сьогодні проводили контратаки які раніше важкувато проходили?

- Я думаю, це всі помічають, не тільки гравці. Найголовніше, що ми вже в українському чемпіонаті, яку гру перемагаємо і набираємо три очки, в кубку проходимо далі. Трошки змастила гра з «Валенсією». Ну а так в принципі команда прогресує, сподіваюся ми будемо прогресувати і далі.

- В команді була якась розмова з Беландою?

- Ні. Я знаю, що з ним спілкувався головний тренер. У кожного своя думка. Він висловився. Йому не подобається, що його так часто замінюють. Сьогодні бачте він прихворів, на гру не поїхав. У нас 20 людей грають ті, хто по стану та по тактичному міркуванню потрібніші.