Андрій Шевченко: "Після закінчення тренерських курсів будуватиму майбутнє, як тренера"

Динамо Київ 16 Вересня, 06:50
Екс-нападник збірної України розповів "ПроФутболу" про своє починання на "тренерському фронті" та турнір по гольфу, в якому він взяв участь.

Екс-нападник збірної України розповів "ПроФутболу" про свої починання на "тренерському фронті" та турнір по гольфу, в якому він взяв участь. 

"Я себе знайшов, як батько. Я щасливий бути зі своїми дітками. Зараз у мене виходить грати в гольф, я знаходжу час для цього. Звичайно, для мене важливо закінчити успішно тренерські курси, отримати диплом. Я думаю, коли це все здійсниться, то ми будемо планувати майбутнє моє, як тренера.

Пройшов вже рік, як я закінчив кар'єру. Я дуже радий, що насолодився цим часом, я побув з сім'єю, мені вдалося побувати в багатьох цікавих місцях, пограти в гольф, тому я щасливий в житті.

Я почав грати у гольф в Італії. Ми разом з дружиною виїжджали часто за місто. До народження дітей ми часто проводили час на гольф полі. Так що гольф увійшов в мою душу, моє серце, і після таких приємних життєвих моментів я досі граю .

Ця гра - нерв, і нерви тривають протягом усього раунду, близько п'яти годин. І цим гольф і відрізняється від будь-якого іншого виду спорту. Тут ти ні в якому разі не можеш дати собі можливості розслабитися, дуже важливо бути сконцентрованим і робити все ідеально.