Себастьян Бланко: «Ми засмучені»

Динамо Київ 27 Березня, 09:39
Півзахисник «Металіста» поділився своїми думками після матчу з «Динамо» (2:3):

- Наша команда не змінює своїм пріоритетам. Ми хочемо боротися в кожному турнірі за найвищі місця. Але завжди виникають ті чи інші перешкоди, які доводиться долати. І саме в іграх проти сильних суперників ми хочемо довести всім в цей непростий момент в житті клубу - наша команда жива і ще себе покаже!

Звичайно, ми засмучені. Ми дійсно дуже старалися, хотіли показати хорошу гру. Мені б дуже хотілося, щоб всі ті люди, які прийшли на стадіон, знали: ми залишили всі сили на полі. У нас були моменти в сьогоднішній грі, були моменти в грі попередньої, але за помилки доводиться дорого розплачуватися. Ми не здаємося, ми показуємо непогану гру і намагаємося грати на межі наших можливостей. Ті проблеми, які виникають перед нами, їх можна вирішити і подолати. І у нас для цього є все - це хороший міцний колектив. І я хочу, щоб всі вболівальники знали про це! – цитує футболіста офіційний сайт «Металіста».