Відомий український коментатор на своїй конференції на matchday.com.ua поділився думкою про поєдинок 1/4 фіналу кубку України між «Металістом» і «Динамо»:
- Супер гра, таких би побільше нашому чемпіонату. По-перше хотів вибачитись за критику трансфера Аїли Юсуфа. Я говорив про його нігерійський паспорт, але зрозумів, що не в цьому справа. Після цього матчу багато динамівців має задуматись, чи не зарано його списали. Хай йому хоч 40 буде, не розумію, що він забув у «Динамо-2». Якби Юсуф не помилився зі штучним положенням поза грою, то ціни б йому не було. Насправді, я зовсім не зрозумів рішення Рахаєва поставити Шав’єра в опорну зону. Він там виглядав не звично, не з цієї зони цей гравець, до того ж це розв’язало руки Гармашу.
«Динамо» Блохіна завжди робило ставку на діагоналі, але в цьому матчі ще й «Металіст» почав закидати ці вудки, «закидухи на 30 метрів, але Гоменюк з ними не завжди розбирався. Для харків’ян серйозна проблема – форварди. Навіть з суперкреативними: Бланко – Шав’єром та Марлосом треба мати футболіста калібра Девича. Найбільше запам’ятав момент, як у першому таймі Марлос, немов у комп’ютерній грі, прокинув Віду та Драговича. Я згадав дворовий футбол, мені здавалось, тільки у дворі це можна так легко робити.
Один з своїх найкращих матчів провів Браун Ідеє. Забудемо про незабитий пенальті, це вже було чистої води піжонство. У Блохіна приємний головний біль: потрібно знову обирати основного форварда. Чи не вперше було видно гарно організовану командну гру «Динамо». Раніше біло-сині так організовано не оборонялись. Чи Блохін таки налагодив командну гру, чи приїзд екс-помічника Курбана Бердиєва іспанця Рауля Гонсалеса-Ріанчо дає свої результати?