- Гадаю, «Шахтар» і «Динамо» Київ розведуть в 1/2 кубка. Інакше «Славутич» з Другої (!) Ліги може у фінал потрапити :)
- написав Олексій у своєму Твіттері.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
- Гадаю, «Шахтар» і «Динамо» Київ розведуть в 1/2 кубка. Інакше «Славутич» з Другої (!) Ліги може у фінал потрапити :)
- написав Олексій у своєму Твіттері.