Анатолій Попов: «Керівники кримських клубів вже визначилися»

Динамо Київ 27 Березня, 11:19
Кримські клуби «Таврія» і «Севастополь» офіційно ще ніяк не визначились зі своїм майбутнім.

На сьогоднішній день вони є повноправними учасниками української Прем'єр-ліги. «Севастополь» посідає 11-е місце, а «Таврія» - 14-е, але виліт їм точно не загрожує. Влітку обидва клуби збираються перейти в російський чемпіонат. Перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов прокоментував ситуацію з командами із Криму.

- Ми не отримували офіційних паперів від «Таврії» і «Севастополя», - заявив один з керівників українського футболу. - Але керівники кримських клубів вже оголосили всім, що бачать себе в російському чемпіонаті. Позиція президента ФІФА Йозефа Блаттера: «Севастополь» і «Таврія» повинні дограти сезон в чемпіонаті України.

- Президент «Севастополя» Олександр Красильников написав заяву про вихід зі складу виконкому федерації футболу України. Ви намагалися його відмовити?

- А навіщо?! Красильников вже публічно заявив про свою позицію. Він вважає себе росіянином, а громадяни іншої держави не можуть входити до складу нашого виконкому. Для офіційного виходу з нього Красильникова повинна пройти процедура, але проблем в задоволенні його бажання не виникне.