«Динамо» відповіло на критику Леоненка. ФОТО

Динамо Київ 27 Березня, 14:22
Нещодавно в ефірі програми «Великий футбол» Віктор Леоненко розкритикував дитячу школу київського «Динамо». Відповідь динамівців не змусила себе довго чекати.

- Ігор Суркіс вважає, що у нього брендовий клуб. Але вибачте: у Ахметова всі діти отримують форму безкоштовно, а тут збирають гроші з батьків, і за м'ячі теж.

Ігор Михайлович, ви розберіться, хто у вас працює в дитячому клубі. Ви хоч знаєте це? Знову куми, якась нісенітниця. Добре, він узяв Беженара, Косовського, Белькевича, Хацкевича. Це молодець. Але він багато чого не знає, що діється в дитячому футболі, коли там тренери, які навіть у футбол не грали, -

сказав тоді Леоненко

.

І ось сьогодні «Динамо» зібрало на дитячій тренувальній базі представників преси та батьків, яким було продемонстровано умови, в яких займаються діти різного віку. Також були присутні керівники клубу - Ігор Іщенко, Олексій Михайличенко та дитячі тренери, які відповідали на різноманітні питання.

Як то кажуть в подібних випадках - краще один раз побачити.