Марокканський динамівець в інтерв'ю для Jeune Afrique, розповів про напружену ситуацію в Україні.
- Як Ви себе почуваєте? Знаємо, що зараз в Києві неспокійна ситуація.
- Тут все нормально, ми можемо спокійно виходити з дому. Я зараз живу тут зі своєю дружиною, братом, його дружиною і їх дитиною. Я уважно стежу за подіями в Україні і знаю, що може початися громадянська війна чи вторгнення Росії. У разі, якщо таке станеться, то доведеться приймати відповідне рішення.
- Як йдуть справи з чемпіонатом країни?
- Він уже відновився, але турнірна таблиця зараз трохи спотворена, оскільки кримські клуби пропустили кілька матчів. Керівництво клубу спостерігає за ситуацією і запевняє нас, що все спокійно. Не так-то просто робити свою роботу в такій обстановці. Тому я і сказав своєму агенту, що якщо щось піде не так, то у мене мають бути інші варіанти продовження кар'єри.