«Драговичу потрібно було ще на рік залишитися в «Базелі». Для нього залишитись було б значно кращим варіантом. Думаю, він вчинив неправильно, переїхавши до Києва. Він хороший захисник, дуже талановитий.
Звісно, він зможе підсилити «Наполі». Драгович стане ковтком свіжого повітря для неаполітанців, - для оборони команди. Він має хороші фізичні та технічні дані, молодий, талановитий», - цитує агента ФІФА Флавіу Феррейру
ilsussidiario.net
.