Центральний захисник «Манчестер Юнайтед» Ріо Фердинанд розповів про свої переживання через поразки команди в чемпіонаті Англії.
«Мені дуже ніяково, це як персональна образа. Коли гра закінчується, не хочу навіть на вулицю виходити. Я не хочу дивитися телевізор, не хочу вести дітей до школи, щоб не почути по дорозі про те, чому ми програли, щоб не бачити, як вони дивляться на мене. Ніхто не хоче так жити. Всі хочуть жити вільно і комфортно», - цитує гравця британська преса.