Олексій Андронов: "Рахунок тут ні до чого"

Динамо Київ 16 Вересня, 07:25
На он-лайн прес-конференції, яка відбулася вчора, відомий російський коментатор Олексій Андронов відповів на кілька питань про матч 9-го туру "Металіст" - "Динамо" Київ, який завершився перемогою харків'ян 3:0.

На он-лайн прес-конференції, яка відбулася вчора, 

відомий російський коментатор Олексій Андронов відповів на кілька питань про матч 9-го туру "Металіст" - "Динамо" Київ, який завершився перемогою харків'ян 3:0.

– Дивились Металіст - Динамо 3:0? Просто немає слів ....

– Ні. Але рахунок тут ні до чого, взагалі.



– Олексій, питання після останнього матчу "Динамо" напрошується само собою, пацієнт більше живий чи мертвий?

– Рахунок не важливий, важливий процес. Він, звичайно ж, невтішний.



– Ви особисто очікуєте, що в найближчому майбутньому, нас чекає новий тренер?

– Зараз може статися все, що завгодно. На взводі всі, і ви, і я, і президент, і тренер. Прогнозувати безглуздо.

У соціальній мережі  "Твіттер" Олексій Андронов залишив наступний пост стосовно цього матчу: 

"Мда ... Київське Динамо в дуже поганій ситуації. У Дуже Складній і Дуже Поганій. Звичайно, щоб піднятися - потрібно впасти, але ... Сумно".