Нападник київського «Динамо» Браун Ідейє поділився своїми враженнями від гри з «Металістом».
- Браун, Ви стали героєм зустрічі з «Металістом», але при цьому не реалізували одинадцятиметровий. Цей епізод залишив осад?
- Так, цей момент злегка засмутив. Я міг остаточно вбити інтригу в матчі, зробивши рахунок 4:1, але замість цього «Металіст» забив гол, і вийшла знервована кінцівка. «Металіст» кинувся вперед і міг покарати нас, і мене особисто за марнотратство.
- Ви страшно любите забивати «Металісту» у Харкові. Два роки тому ви теж оформили дубль і принесли перемогу динамівцям в чемпіонаті 2:1. Можна сказати, «Металіст» для вас солодка команда?
- Я забивав не тільки «Металісту» переможні м'ячі, а й багатьом іншим командам. Я просто скористався тими наданими моментами, які мені створили партнери.
- Післязавтра не менш важлива гра з «Дніпром». У минулому турі дніпряни обіграли «Шахтар» на «Донбас Арені». Це вас сильно здивувало?
- Ні краплі. «Дніпро» в дуже хорошому стані. Дніпряни проводять сильний сезон. Вони цілком заслужено обіграли «Шахтар». Нас очікує в неділю важка гра. Але ми постараємося показати найкращі свої якості і зробимо все можливе, щоб взяти три очки. Боротьба за чемпіонство загострилася до межі, і тепер потрібно перемагати в кожному матчі.
- В цей же ігровий день в Харкові зіграють «Металіст» з «Шахтарем». Якого результату ви чекаєте в цьому поєдинку?
- Я сподіваюся, що вони не скривдять один одного і поділять очки порівну. Зрозуміло, що після невдачі з «Дніпром» донецький клуб буде рвати і метати в грі з «Металістом». Але я сподіваюся, що «Металіст» дасть бій і відбере очки у «Шахтаря». Буде дуже цікава гра.
- Що можете сказати про Юссуфа?
- Я радий, що Юссуф знову у великій грі. Як на мене, це дуже хороший гравець, кваліфікований центральний захисник. Якщо чесно, я дуже здивований, що Айїла тепер виступає в «Металісті», грає проти нас, та ще й забиває нам. Правда, я не розумію, навіщо його потрібно було віддавати,
- цитує Брауна «Динамоманія».