Матч пам`яті Небесної сотні. «Карпати» – «Динамо»

Динамо Київ 29 Березня, 13:04
У Львові відбувся матч між ветеранам київського «Динамо» та місцевих «Карпат», присвячений пам'яті Небесної сотні та єдності України.

У Львові відбувся матч між ветеранам київського «Динамо» та місцевих «Карпат», присвячений пам'яті Небесної сотні та єдності України.

«Біло-сині», підсилені Едуардом Цихмейструком та Сергієм Нагорняком, здобули впевнену перемогу – 6:2. Голи у складі нашої команди забивали Цихмейструк (двічі), Нагорняк, Яремчук, Саленко, а також директор компанії «Агробізнес», що виступила організатором матчу, Олег Собуцький, який вийшов на останні пару хвилин у футболці «Динамо».