Екс-нападник «Нефтчі « і збірної СРСР 60-х Казбек Туаєв дуже жорстко відповів на слова Віктора Серебряникова про те, що в 1966-му році «Нефтчі» купив матч у київського «Динамо».
«Я знайомий з висловлюваннями Віктора Серебряникова, - заявив Туаєв.
- Не звернув уваги на його слова, але не можу закрити очі на спроби очорнити тих, кого вже немає в живих. Вони алкоголіки і п'яниці. І Серебряников, і Віталій Хмельницький - «кінчені» люди. Через те, що у них в голові нічого не залишилося, вони говорять все, що їм заманеться. В Україні була одна легенда - Валерій Лобановський. І його пам'ятник зруйнували. Нехай вони думають про це. Замість цього вони говорять речі, які кривдять дух покійних футболістів. Навіщо згадувати ім'я Анатолія Банішевського? Такі речі ображають дух Толіка. Ці українські ветерани - смердючі свині, збіговисько алкашів».
Ветеран футболу зазначив, що у зв'язку з цим вони планують провести прес-конференцію: «Добре, що не всі колишні гравці «Динамо» такі. Але Серебряникову і йому подібним я хочу відповісти у більш жорсткій формі. Тому в найближчі дні зберу кількох журналістів і проведу невелику прес-конференцію. Якщо прийдете ви і кілька ваших колег, цього буде достатньо», - цитує Казбека «Азербайджанський футбол».