Вчора ввечері «біло-сині» прибули до Дніпропетровська на матч 23-го туру чемпіонату України, - повідомляє «Футбол 1»
«Динамівці» роздали вболівальникам автографи, але від коментарів для преси відмовилися, як і тренерський штаб. Олег Блохін попросив журналістів вимкнути камери, коли виходив з аеропорту.
Як і раніше, в лазареті знаходиться Євген Хачеріді. Також не зможе зіграти Юнес Беланда, котрий отримав розтягнення литкового м’яза.