Олег Блохін вважає, що в його команди вкрали годину на підготовку до матчу з «Дніпром», - передає канал «Футбол 1».
Саме у зв’язку з цим традиційна прогулянка містом відміняється. Натомість футболісти отримають більше часу на індивідуальні розмови та настанови.