Блохін вважає, що в нього «вкрали годину» на підготовку

Динамо Київ 30 Березня, 10:20
Після прибуття до Дніпропетровську наставник «біло-синіх» розкритикував перехід на літній час.

Олег Блохін вважає, що в його команди вкрали годину на підготовку до матчу з «Дніпром», - передає канал «Футбол 1».

Саме у зв’язку з цим традиційна прогулянка містом відміняється. Натомість футболісти отримають більше часу на індивідуальні розмови та настанови.