- Проблема в тому, що я заявив: у синій формі з літерою «Д» більше не буду виступати. Скажімо так, поки Суркіс при владі, - цитує Леоненка fcdynamo.kiev.ua.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
- Проблема в тому, що я заявив: у синій формі з літерою «Д» більше не буду виступати. Скажімо так, поки Суркіс при владі, - цитує Леоненка fcdynamo.kiev.ua.