Леоненко більше за ветеранів «Динамо» грати не буде

Динамо Київ 30 Березня, 13:12
Епатажний футбольний експерт телеканалу «Футбол» Віктор Леоненко відмовився від виступів за ветеранську команду київського «Динамо», назвавши при цьому і причину.

- Проблема в тому, що я заявив: у синій формі з літерою «Д» більше не буду виступати. Скажімо так, поки Суркіс при владі, - цитує Леоненка fcdynamo.kiev.ua.