«Дніпро» - «Динамо» 2:0. ТЕКСТЛАЙН

Динамо Київ 30 Березня, 13:31
Читайте цей матч разом з нами!

До вашої уваги стартовий склад київського «Динамо» на матч 23 туру чемпіонату України проти дніпропетровського «Дніпра».

Стартовий склад «Динамо»: 23 Рибка Олександр, 2 Данило Сілва, 24 Віда Домагой, 27 Макаренко Євген, 6 Драгович Александар, 20 Гусєв Олег (К), 5 Вукоєвич Огнєн, 19 Гармаш Денис, 4 Мігел, 11 Ідейє Браун, 10 Ярмоленко Андрій.

Запасні «Динамо»: 35 Коваль Максим, 3 Селін Євген, 25 Аруна Лукман, 16 Сидорчук Сергій, 9 Безус Роман, 7 Ленс Джермейн, 85. Мбокані Дьємерсі.

Стартовий склад «Дніпра»: 71. Бойко Денис, 3. Мазух Ондржей, 6. Канкава Джаба, 8. Джуліано, 10. Коноплянка Євген, 17. Стрініч Іван, 18. Зозуля Роман, 23. Дуглас, 29. Ротань Руслан, 44. Федецький Артем, 99. Матеус

Запасні «Дніпра»: 16. Лаштувка Ян, 7. Кулаков Денис, 9. Калинич Нікола, 11. Селезньов Євген, 14. Чеберячко Євген, 20. Гама Бруно, 89. Політило Cергій.

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Асистенти арбітра: Олександр Войтюк (Запоріжжя), Олександр Корнійко (Миргород)

Резервний арбітр: Андрій Скрипка (Кіровоград)

Додаткові асистенти: Олександр Дердо (Іллічівськ), Костянтин Труханов (Харків)

Делегат ФФУ: Віктор Гайворонський (Донецьк)

Суддівський спостерігач: Володимир Петров (Харків)

Прев'ю до матчу можна прочитати ТУТ.

Останні новини перед грою ТУТ.

ТВ-трансляція на каналі «2+2».

За текстовою онлайн-трансляцією слідкуйте у цій новині.

Відео онлайн-трансляцію дивіться на нашому сайті: 1927.com.ua/pages/online.

ТЕКСТЛАЙН

Доброго вечора, шановні добродії. З вами головний текстлаймен сайту «19-27» Олесь Великий, і це означає, що сьогодні ви читаєте події матчу «Дніпро"-"Динамо». Залишайтеся з нами - і ви про все дізнаєтесь першими!

Команди зі стадіоном разом співають гімн України. Я навіть не пам'ятаю, щоб так гучно співали колись! Молодці, Дніпряни!

Майже 1000 чоловік взяли участь у сьогоднішньому марші фанатов «Динамо» та «Дніпра»

МАТЧ ПОЧАВСЯ!

1. «Панеслася!» (с). З перших секунд команди почали битися, і ось вже Ідейє в офсайді.

2. Ярмоленко віддав право вкинути аут своєму партнеру. Аут було виконано, але атака не отримала продовження.

3. Зозуля думав, що заробив кутовий, а насправді це виявився удар від воріт суперника.

4. ОУ-Є! Коноплянка увірвався у штрафну, але майже не впав. Пенальті не було - Данило трошки підтримував Євгена, але не «критично», ще й поза межами штрафної.

5. Удар Зозулі - вище воріт.

6. Ідейє важко було приймати м'яч - захисники заважали. Упс! Рибка у підкаті виніс м'яч за межі поля! І врятував свою команду від кутового.

7. А ні, не врятував. Навіс із кутового на ближню стійку - і Макаренко змушує Матеуса втратити м'яч.

8. Федецький дешо підрехтував Гусєва, за що негайно вибачився. Пауза в грі, попереджень немає.

9. Шикарний пас п'ятою у виконанні дніпрян, але Велозу у підкаті зіграв як справжня опорно-зірка

10. Рибка трошки попасувався із своїми центрбеками. Не форсують події кияни, але в у кущах не відсижуються. Щойно Ідейє ледь головою до м'яча не дотягнувся - було б небезпечно!

11. Гармаш віддає на Велозу, удар - а Ярмоленко поза грою. Блін, було б небезпечно!

12. Велозу висловлює арбітру. Я почув, перекладаю: «Ну йомайо, ну суддя, ну ти що, не бачив, чи що!»

13. УУУУУУУУУУ!!! Це копець! Рибка спіймав м'яч після навісу і виніс м'яч у стилі свого візаві Бойка - прямо у спіну Матеуса!! І м'яч ледве не залетів у ворота!!!

14. Штрафний для «Динамо», у м'яча Велозу. Підсумок: втрата і контратака суперника.

15. З такими іграшками, Сашко, треба бути обережніше. Бо буте тобі і кохфє, і Канкава з чаєм.

16. Черговий офсайд у «Динамо», що свідчить про деяку перевагу киян.

17. Гол!! Гармаш віддав на Ярмоленко, той головою забив, але... знову офсайд!!

18. Аут вкидує Федецький, але Драговича збили «не па-деццки». Штрафний на користь «Динамо».

19. Повтор підтвердив офсайд у Ярмоленка. Ми не згодні, треба провести референдум

20. Атакують господарі, і Жуліано неточно віддає на Зозулю.

21. Штрафний на користь «Дніпра», До воріт далеко, але подає Ротань! І подав на ближню стійку, там Рибка. Обережно, Сашко, вибивай не у Матеуса :)

22. А тепер штрафний для «Динамо». І немов у дзеркалі - подача на ближчу штангу, і м'яч спіймав Бойко!

23. АААА!!! Гусєв!! Олежка!!! Він отримав коліном від Бойка, і йому надають невідкладну допомогу! Щось дуже серйозне!!! УФФФ! Слава Богу!!! Живий Гусєв, але наскільки здоровий? Здається, ледве не проковтнув язика Олег... Добре, що Канкава не розгубився і одразу надав допомогу!!!

24. «Гусєв, Гусєв», - кричить стадіон. Несуть на носилках гравця «Динамо».

25. ЗАМІНА! Ленс замість Гусєва.

26. Кутовий! Велозу віддає у штрафну, і Мазух завалив Драговича, але не пенальті - просто кутовий.

27. Швидку було чути навіть в ефірі. Швидку, яка відвозила Гусєва...

28. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Гармаш підіграв рукою під час зближення із Бойко.

29.Штрафний для «Динамо» заробляє Браун. Майже від центра поля...

30. Подача - Мазух головою виносить м'яч і розпочинає контратаку! Коноплянка навішує - Рибка на висоті!

31. Рибка на висоті, а Матеус на газоні. Він теж отримав коліном по голові від воротаря!

32. Зозуля падає - Можаровський мовчить. Немає ніякого штрафного.

33. Зозуля піднявся і помстився, але чомусь постраждав Велозу. «Байцофский клюб» якийсь сьогодні...

34. Ротань на лівому фланзі пасуєтсья с Коноплянкою, м'яч у штрафної «Динамо», удар Матеуса... СТІЙКА!!! Стійка рятує киян!

35. Сілва намагався навісити, але потрапив у захисника і заробив кутовий.

36. Джуліано отримав м'яч від Зозулі і у дотик пробив з льоту - «тьощиною» ногою і невлучно.

37.А ось і штрафний для «Дніпра» з лівого флангу. Подає Ротань - м'яч пролітає поруч із дальною стійкою.

38. Поки хлопці ненадовго припинили мотузити один одного, подивіться, як Рибка начудив:

39. Мбокані сидить на лаві і уважно дивиться. Що він дивиться? Можливо, оце відео про те, як Бойко вдарив Гусєва?

40. «Динамо» перехопило м'яч, але атаки не вийшло - Федецький майстерно перекрив Ленсу шлях.

41.Гармаш небезпечно навішував у штрафну, і захисник був змушений винести м'яч до аута.

42. Знову офсайд у «Динамо». Шостий, до речі. Коли ж це повинно закінчитись, вірно?

43. Драгович перший на м'ячі, і тому ніякого продовження атаки «Дніпра» не буде. Але може початися нова - Бойко виніс м'яч. Потрапив у Ярмоленко, а з ним вже захисники «Дніпра» розібралися.

44. На трибуні сидить Ігор Коломойський. Він уважно спостерігає і чомусь ще не дуже веселий. Вибачайте, але сьогодні ми не будемо старатися покращити Ваш настрій :)

45. Макаренко майстерно зіграв проти Матеуса і не дав йому заволодіти м'ячем.

45+1. Подробиці жахливого зіткнення Бойка з Гусєвим:

45+2. ГОЛ! 1:0! Ніж у серце, гол у роздягальню! Жуліано «рідною» ногою ідеально виклав м'яч на голову Матеусу. Макаренко ку-ку привіт. М'яч у сітці воріт.

45+3. Що ж, ось тепер і подивимось, як наші вміють тримати удар. А тим часом на газоні Вукоєвич.

СВИСТОК НА ПЕРЕРВУ! Що ж, любі друзі, отримали ми по шапці наприкінці тайму. Але поки що розслабтеся, попийте чайку, а через 900 секунд повертайтеся на продовження!

ДРУГИЙ ТАЙМ ПОЧАВСЯ!

46. Атакує «Динамо», але Федецький блокує суперника на своєму фланзі

47. А Гусєв тим часом вже в обласній лікарні.

48. Продовжуються атаки гостей. Тепер їм потрібно забивати!

49. Макаренко фолить під час атаки

50. Вукоєвич фолить, причому доволі жорстко.

51. Матеус подає зліва - Рибка перший на м'ячі!

52. Федецький знову на висоті - дихнути не дає форвардам «Динамо»!

53. Так забивав Матеус:

54. Знову співає стадіон гімн України. У мене підіймається...

55. Почуття патріотизму, звичайно ж! Слава Україні, Героям Слава, а Макаренко проходить лівим флангом, віддає на Ленса, а той подає бозна-куди.

56. Б'є Зозуля головою, Рибці не дає спокою...

57.Макаренко знову не проходить лівим флангом, а потім подача Велозу завершилась у руках Бойка.

58. ГОЛ! 2:0! Дубль Матеуса, за який він вдячний Драговичу! Той головою скидував м'яч Рибці, і НАСТІЛЬКИ невдало! Матеус підло...підло... підловив австрійця і перекинув м'яч через Рибку, добивши потім у сітку воріт

59. Ось так ми тримаємо удар. Руйнуємося психлогічно і припускаємо ось таки помилки, так, Олеже Володимировичу?

60. Сілва врізався у Коноплянку, а штрафний на користь «Динамо».

61. Подача Велозу - захисники на місці. А Коломойський чітко сказав (якщо читати по губам) дещо наприклад «Якого ...?»

62. ЗАМІНА! Мбокані замість Вукоєвича

63. Коноплянка подає на Матеуса - Драгович знімає м'яч з голови Матеуса! Пізно, Олександар...

64. Новини про Гусєва: струс мозку. Загрози життю немає.

65. Штрафний для «Динамо», Велозу на Ленса, Ленс на Мбокані - ай, втратив м'яч Мбокані. Ще один навіс - Дуглас працює бездоганно.

66. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Сілва збиває Стрініча на своєму фланзі.

67. Коноплянка блискуча увірвався у вільну зону і віддав точний пас на Жуліано. Ну, а хто бразильцю доктор, що він м'яч не втримав?

68. Ленс? Ленс... арбітр вважає, що голандець відпустив м'яч за межі поля.

69. Драгович ногою влучив у Матеуса. Тому надають допомогу...

70. АААА! Мазух виносить м'яч з порожніх воріт після помилки Бойка і удару Мбокані!

71. Здається, трибуни вже починають святкувати. Чи не зарано?

72. Хоча, привід у них є. Наприклад, другий гол:

73. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Стрінічу за брутальну гру проти Сілви.

74. Це дещо!! Гармаш віддає на Мбокані, а той... підковирнув м'яч як мала дитина, забуцнувши його паралельно із лінією воріт. Мда... форвард.

75. Останні новини: Олег Гусєв відмовився залишатись в місцевій лікарні і повертається на стадіон!

76. А лайнсмен одне офсайди фіксує. Цього разу у Брауна.

77. Жуліано фолить у центрі проти Гармаша. Штрафний розігрує «Динамо».

78. Ще один «атакер». Ленс навісив прямо до рук Бойка

79. Як на мене, гравець матчу (окрім Матеуса) - Федецький. Щойно майстерно зупинив Ленса.

80. Нагадуємо, що Олег Блохін - єдиний легітимний прези.. вибачте, тренер «Динамо» (Київ). Ну це я так, поки «Дніпро» тримають тотальний контроль над ходом гри.

81. Жуліано хоч і з лівою, але пробиває навдало.

82. Сілва боровся із Зозулею і порушив правила.

83. Штрафний для «Дніпра»! Навіс - Макаренко виносить м'яч головою. Офсайд у гравців «Дніпра».

84. Ярмоленка подає кутовий - прямо до рук Бойка

85. Ярмоленко не зміг пройти крізь захисників і втрачає можливість для удару.

86. ЗАМІНА! Чеберячко замість Коноплянки

87. Матеус біжить вперед, але захисники «Динамо» не дають йому зробити хет-трік.

88. Вокс популі, він же глас народу: «Та Ви що! Причому тут Блохiн до переводу часу, котрий вкрав годину для пiдготовки до матчу?! От в наступному сезонi тренерський генiй Блохiна повинен розкритися! Або через сезон.. Або через два... Нi, потрiбно продовжувати контракт вже зараз, доки не переманили нашого гуру тренерськоi думки та майстра спiлкування з пресою!» (із спортивних блогів на сайті футбол.юа)

89. ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Зозуля вдарив ліктем Драговича. За що?? Він же так допоміг «Дніпру» в цьому матчі...

90. ЗАМІНА! Кулаков замість Жуліано.

90+1. Бойко затягує час.

90+2. Контратака «Дніпра» завершується нічим. Офсайдом, точніше

90+3. ЗАМІНА! Селезньов замість Зозулі

90+3. Гармаш б'є по центру - розстрілює воротаря, але Бойко просто зловив цей м'яч.

ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК! Ноу комментс. А стадіон співає гімн України.