- Наскільки ця перемога важлива для команди? - сказав Євген в інтерв`ю для офіційного сайту «Дніпра».
- Важливіше не буває. Будь-яка перемога важлива, а ця особливо.
- Ти бачив, що сталося з Олегом Гусєвим?
- Такі моменти краще не бачити взагалі. Я дивився в ті хвилини у сторону. За моєю інформацією з Олегом зараз все добре, і я радий цьому, всі ми раді. Бажаємо йому якнайшвидшого одужання.
- Будеш дивитися ввечері у записі матч «Ліверпуль» - «Тоттенхем»? Якщо так, за кого будеш вболівати?
- За красивий футбол,