- «Дніпро» здобув дві поспіль перемоги над своїми конкурентами. Далі буде легше? (посміхається) (посміхається),
- Ні, решта ігор будуть важкими. На виїзді буде важче грати, ніж удома. Треба готуватися.
- Що скажете з приводу важкої травми Олега Гусєва, отриманої ним у першому таймі?
- Побажаю йому удачі.
- Можеш пояснити , чому «Дніпро» гірше грає матчі з середняками, ніж з лідерами - тими ж «Шахтарем», «Динамо»?
- Не знаю, це важко пояснити. Можливо справа в психології. А психологія - важлива річ у футболі.
- Але ви готові цей психологічний бар'єр подолати?
- Думаю, що повторення того, що було минулого року, не буде. Будемо намагатися не втрачати очки там, де їх треба брати.
- У Крим їхати не боїтеся? Багато гравців говорять, що бояться туди їхати.
- Ні, ми не боїмося. Всі поїдемо туди, якщо скажуть їхати.
- Хто більше гідний лігочемпіонівського місця - «Дніпро» чи «Динамо»?
- А ви як думаєте?
- «Дніпро»!
- Я думаю також!
- сказав Іван в інтерв`ю для офіційного сайту «Дніпра».