Олег Блохін: «Це не футбол, а регбі»

Динамо Київ 30 Березня, 20:08
Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін поділився з журналістами «ПРОфутболу» думками стосовно матчу 23 туру українського чемпіонату «Дніпро» - «Динамо»:

- Було багато таких моментів, як епізод з Гусєвим. Нехай їх розбирає суддівський комітет. У мене були претензії: потрібно грати в м'яч, а не в тіло. Це не футбол, а регбі. Хоча б змочили поле перед грою, навіщо ж вбивати дві команди? Перший гол пропустили у першому таймі, у другій частині гри збиралися зрівняти рахунок, можливо і вийти вперед, але, як бачите, друга помилка дозволила «Дніпру» з рахунком 2:0 йти вперед. В кінці ми мали моменти, які могли, напевно, розмочити рахунок і може й зрівняти. Що стосується Драговича, то думати, напевно, треба на футбольному полі, що робить людина. Я ж не можу прорахувати те, що він зіграє з воротарем.