Григорій Суркіс: «Спілкувався з Блаттером з приводу кримських клубів». ВІДЕО

Динамо Київ 31 Березня, 07:08
Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс в ефірі телеканалу 2+2 розповів про подальше майбутнє кримських клубів.

«Тема майбутнього кримських клубів не звучить, але можу сказати, що в кулуарах всі стривожені. Відповіді на сьогоднішній день немає, але ймовірно, що в наступні два-три місяці це питання буде жваво обговорюватися, а рішення буде прийматися на основі регламентуючих документів.

Я спілкувався з президентом ФІФА Зеппом Блаттером, і ми прийшли до висновку, що дві кримські команди повинні дограти сезон 2013/14 у складі УПЛ. Безумовно, це вже факт, і на виконкомі ця тема не обговорюється і не дискутується».