- Починалося все добре, але от все продовжилося, звичайно, не дуже. Повинні зробити висновки, проаналізувати. Зараз на гарячу голову можна все що завгодно наговорити. Гра, вважаю, вийшла дуже хорошою з обох сторін. Будемо робити висновки, і готуватися до київського «Динамо».
- Після перших тридцяти хвилин команда просто грати перестала...
- Ми не перестали грати, просто « Шахтар» відразу забив перший свій момент, потім другий відразу пропустили. Треба було, звичайно, зібратися... Начебто, на другий тайм виходили зарядженими, оскільки за рахунку 2:3 можна було все виправити. Видалення нас остаточно надломило. Грати в меншості проти такого противника, як «Шахтар» - вони просто скористалися шансом і довели до кінця.
- Що з Шустом сталося?
- Ніхто не знає. Може, потягнув зв'язку. Все покаже діагностика. Заміна воротаря відразу на початку гри - не можу коментувати...
- Можна сказати, що команда «попливла» після першого пропущеного м'яча?
- Не сказав би, що так було. «Шахтар» просто відразу забив другий гол. Будемо дивитися і робити висновки, щоб не допускати помилки з « Динамо».