У матчі 23-го туру Прем'єр-ліги «Дніпро» - «Динамо» капітан киян Олег Гусєв отримав серйозне пошкодження.
Футболіст був госпіталізований в клініку «Борис», де лікарі після поглибленого обстеження визначать курс лікування.
Тим часом офіційний Фан-клуб ФК «Динамо» Київ підтримуючи футболіста створив банер, на якому кожен з уболівальників може написати свої побажання Олегу Гусєву. Зробити це можна з понеділка по п'ятницю, з 11:00 по 17:00, в офісі Фан-клубу (м.Київ, вул.Грушевського, 3 ). Наприкінці тижня банер з підписами вболівальників представники Фан-клубу передадуть Гусєву.
Будемо разом з Олегом, зараз йому дуже потрібна наша підтримка!