Рятівник Олега Гусєва, грузинський півзахисник «Дніпра» Джаба Канкава розповів про свої медичні навички.
Матч «Дніпро» - «Динамо» ледь не закінчився трагічно для Олега Гусєва. Гравець відгукнувся на навіс у штрафній, коли воротар «Дніпра» Денис Бойко пішов на перехоплення м'яча, виставивши при цьому коліно. Зіткнення призвело до важких наслідків: Гусєв втратив свідомість прямо на полі. І якби поруч не виявилося Джаби Канкави, який зреагував як професійний лікар швидкої допомоги, то невідомо як би все закінчилося.
- У мене вже були такі випадки, тому я знав, що робити. Одного разу довелося ось так само допомагати партнеру по збірній. І ще один раз в клубі на зборах, але тоді я був далеко, і раніше мене надати допомогу встиг інший. Що ж до навичок, то колись про це розповідали лікарі, я і запам'ятав.
- Відчуваєте себе героєм?
- Ні. Та й взагалі не думаю про це. Вважаю, що на моєму місці так вчинив би кожен. Може бути, і без мене все було б добре. Адже головне, щоб у Олега все було добре.
- Який зараз настрій у Дениса Бойка?
- Не встиг ще з ним поспілкуватися. Напевно, для нього це стрес, - сказав Джаба в інтерв`ю для «Вести».