- почав розмову з кореспондентом XSPORT Канкава
- Момент був динамічним і ось так відразу зорієнтуватися і зрозуміти, що людина без свідомості. Як зрозуміли, що з Гусєвим щось недобре?
- Чітко бачив момент стику і те, що очі у Олега закотилися. Як тут не зрозуміти, що з людиною сталося. Ось я моментально і кинувся до нього.
- Як ваша рука і пальці? Було видно гримасу болю і на вашому обличчі після епізоду.
- І зі мною, і з моїми пальцями, і рукою все нормально. Трохи Олег прикусив, але... Головне, щоб і з Гусєвим все було добре.
- Давайте трохи змінимо тему. Ясно, що вже багато сказано-переказано щодо поєдинку проти « Динамо», але часто буває так, що перші коментарі на емоціях. Зараз, коли емоції вже трохи вляглися, скажіть, за рахунок чого «Дніпро» переграв киян?
- Насамперед, через нашу організовану і хорошу гру в обороні. Ми вичікували свої моменти, і коли вони виникли, ми їх реалізували - ось і весь секрет.
- У команді ще немає розмов про чемпіонство?
- Ні. Ніяких таких розмов і тим більше такого настрою в команді немає. Ми зараз цілеспрямовано готуємося до наступної гри і думаємо тільки про наступного суперника ( 5 квітня на виїзді проти сімферопольської «Таврії»