«Тут просто так не балують грошима футболістів. Є якийсь певний бюджет, і клуби не платять величезні суми. Тут отримують по тисячі, по дві тисячі доларів футболісти.
Тут не тримають гравців і не пропонують якісь космічні суми. Дають розвиватися далі», - сказав Рибалка у ефірі програми «ПроФутбол»