Денис Гармаш: «Бойко не правий. Хоча б коліно прибери»

Динамо Київ 31 Березня, 20:55
Півзахисник «Динамо» Денис Гармаш розповів про самопочуття свого одноклубника Олега Гусєва, який отримав важку травму в матчі з «Дніпром».

Півзахисник «Динамо» Денис Гармаш розповів про самопочуття свого одноклубника Олега Гусєва, який отримав важку травму в матчі з «Дніпром».

- Звичайно, Бойко не правий. Хоча б коліно прибери, щоб зіткнення не було. Але так вийшло. Зараз все налагодилося, доктор сказав, що все добре. Будемо вірити лікарям. Так, Гусєв - велика втрата для «Динамо». Він почав набирати форму, три гри у складі провів, забив перед цим. Нам його не вистачатиме. Чи можна сказати, що Канкава врятував Гусєва? Всі так говорять, і я також так думаю. Так вийшло, що він опинився в цьому епізоді. Читав його інтерв'ю, Канкава каже, що умів це робити, і воно стало в пригоді. Слава Богу, що так сталося,

- цитує Гармаша «Терикон» із посиланням на канал «Футбол 1».