П'ятого квітня в столиці Криму має відбутися поєдинок «Таврія» - «Дніпро». Цього року, з відомих причин, в Криму поєдинки УПЛ ще жодного разу не грали. Але боси дніпропетровців грунтовно підійшли до справи і готові зіграти в Сімферополі.
Після варварських дій російських окупантів статус півострова різними сторонами трактується по-різному, але за законами контролюючої сторони в'їзд до Криму для іноземців тепер можливий лише за наявності російських віз.
За даними джерела, «Дніпро» зараз займається оформленням віз для своїх легіонерів. Втім, не варто виключати перенесення зустрічі на нейтральне поле.