Дуду: «Не бачу жодної команди краще нашої»

Динамо Київ 1 Квітня, 14:44
Динамівець Дуду, який виступає на правах оренди в бразильському «Греміо», розповів про амбіції свого нового клубу в найпрестижнішому турнірі континенту.

- У неділю ви зіграли в «Ель Класіко» штату Ріу-Гранді-ду-Сул. Втомилися?

- Ні, відчуваю себе добре, -

цитує Дуду Zero Hora

.

- Чому ви з'явилися на полі тільки в другому таймі?

- Мені здається, це тактичний вибір тренера. Ендерсон захотів щось змінити у складі, тому я опинився на лаві запасних. Це нормальне явище у футболі. «Греміо» прoвів ряд важких ігор, тому ротація складу була невідворотною.

- Ви програли в «Ель Класіко» штату. Хлопці засмучені?

- Так, ми дуже засмутилися, адже ми були впевнені в собі, і не очікували на поразку. Команда провела відмінний перший тайм, але в другому не все виходило. Чемпіонат та Кубок Лібертадорес - це різні речі.

- Чому так вважаєте?

- У Кубку Лібертадорес у нас все дуже добре. Я не бачу жодної команди краще нашої, в тому числі серед бразильських клубів. У нас хороший підбір гравців, серед яких є і молодь, і ветерани. Я думаю, ми здатні досягти багато чого. Давайте вірити в це.

- Проте у Кубку Лібертадорес жорстка боротьба.

- Так, там є багато хороших команд. Мені дуже сподобався «Ньюеллс», вони добре грають в пас. Але я вірю в «Греміо».