Віктор Вацко розповів, чому Маркевич пішов з «Металіста»

Футбол України 1 Квітня, 20:41
Експерт Віктор Вацко прокоментував гру харківського «Металіста» у матчі проти «Шахтаря».

«Я не пригадую, щоб у «Шахтаря» не було моментів в якійсь грі. Для команди, яка відіграється з 2:0 - це великий ментальний плюс.

Команда грає так, як їй дозволяють. «Металіст» вчора дав грати. Не має права така команда, як «Металіст», за рахунку 2:0 відпускати суперника», - сказав Віктор в ефірі «Великого футболу».

«Я думаю, що для уболівальників це був прекрасний футбольний матч. Зіграли по бразильській системі - ви нам заб'єте скільки зможете, а ми вам - скільки захочемо.

Останній гол вже ні на що не впливав. Доля матчу була вирішена в останні хвилини першого тайму», - констатував Вацко.

«Металіст» розчарував. Цей матч дав деякі відповіді на питання, чому Маркевич покинув «Металіст». Це некерованість футболістів. Сьогодні був просто бардак. Навіть середина турнірної таблиці створила б їм проблеми», - обурено закінчив експерт.