Олександр Іщенко: «Це була свідома гра з метою нанесення травми»

Динамо Київ 2 Квітня, 05:59
Старший тренер ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського Олександр Іщенко вважає, що до Дениса Бойка потрібно застосувати найсуворіші санкції, а пара «Динамо» - «Шахтар» має грати у фіналі кубку України, - повідомив він 1927.com.ua.

Старший тренер ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського Олександр Іщенко в

важає, що до Дениса Бойка потрібно застосувати найсуворіші санкції, а пара «Динамо» - «Шахтар» має грати у фіналі кубку України, - повідомив він

1927.com.ua

.

- Що можете сказати про епізод Бойко - Гусєв?

- Я думаю, що це свідома, груба гра воротаря Дніпра, яка, як мінімум, повинна бути покарана видаленням з поля і застосуванням до нього найсуворіших санкцій з боку Контрольно-дисциплінарного комітету. На жаль нічого це не відбулося.

- Тобто Бойко навмисне пішов на Гусєва?

- Та це була свідома гра з метою нанесенням гравцеві травми. Я дуже уважно дивився повтор цього моменту і можу констатувати, що винесення коліна не аргументується жодними міркуваннями. Це був той момент, коли ми, тренери, самі змушуємо воротарів перестраховуватися, нехай там коліном, але на рівні пояса, коли нападник провокує і біжить на воротаря. У цьому ж моменті він вже зафіксував м'яч і міг спокійно піти убік, тим більше, що вся увага Олега була прикута до м'яча. Нехай це залишиться на совісті Бойко.

Звісно, це спортивна злість, агресія. Але є здорова і не здорова агресія. Це ціла стратегія гри воротаря. В даному моменті це була очевидна, груба гра з метою нанесення травми супернику. Гусєв потрапив під роздачу. Там міг опинитися будь-який гравець «Динамо».

- Суддя в протоколі матчу зазначив, що це був ігровий момент і КДК не розглядатиме це як порушення Бойко і не даватиме жодних санкцій…

- Це вже загальноприйнята система. Який суддя міг написати, що він помилився? Суддя, який забрав два очки у «Металіста» піднявши поза грою, чи момент, який стався в матчі «Металург» З – «Таврія». Ми ж не знаємо, що суддя сказав, а підказав суддя, який працював на лінії, щоб гол скасувати, чистий гол котрий забила «Таврія». Цю картинку ми, на жаль, як спостерігали так і будемо спостерігати. За цим керівництво Прем'єр ліги, а, напевно, ніякого керівництва там немає. Мабуть варто «прикрутити» Федерацію Футболу, там де сидять футбольні люди.

Це чудо, що епізод з Гусєвим так закінчився, а могло бути все набагато гірше. Не прореагувати на це з боку судді – незрозуміло. Можливо, він багато років пограв у футбол і знає, що таке підстраховка воротаря.

- Чи вплине відсутність Олега Гусєва на гру киян?

- Звичайно, що вплине, але це інша тема для іншої розмови.

- У чому причина поразки «Динамо» в матчі з «Дніпром»?

- Поразки і перемоги мають багато сторін. Зокрема, і ця травма зовсім недодала настрою динамівцям. Але, варто відзначити, що сьогодні «Дніпро» заслуговує того високого місця, на якому знаходитися. Своєю грою, своїм бажанням доводить своє право в боротьбі за чемпіонство.

- Сьогодні жеребкування. «Динамо» - «Шахтар» залишаємо на фінал?

- Я хотів би побачити ці дві команди у фіналі. Фінал найбільш інтригуючий, враховуючи сьогоднішній кадровий стан «Чорноморця». При всій повазі до команди Другої ліги. «Чорноморцю», напевно, по-футбольному і для вболівальників, і для фахівців найбільше потрібен фінал «Шахтар» - «Динамо» або «Динамо» - «Шахтар».

- Не вірите, що «Славутич» зможе пробитися у фінал?

- Казки колись закінчуються…

Розмовляв Ігор Гусаков