По попереднім оцінкам лікарів динамівець мав пропустити близько трьох тижнів.
- Почуваю себе добре, дякую. Щоправда, нога ще трохи болить, тож, коли повернуся на поле, поки не відомо, все залежатиме від самопочуття. Сьогодні проходив обстеження, яке показало, що все нормально, в м'язах все чисто, хоча, повторюся, біль ще відчуваю. Поки займаюся фізіотерапією, выдвыдую тренажерний зал, роблю вправи на верхній плечовий пояс, проходжу курс різних масажів. Загалом, проводжу на базі кожен день. Про пробіжки і роботу з м'ячем поки рано вести мову. Але можу запевнити уболівальників, що скоро вже повернуся до строю, нога з кожним днем все краще і краще. Найближчі матчі з «Металістом» і «Карпатами» ще точно не зіграю, а далі - подивимося, повторюся, все залежатиме від самопочуття.