Александар Драгович: «Ми хочемо і мусимо повернутися на переможну лінію»

Динамо Київ 2 Квітня, 07:14
Австрійський захисник «біло-синіх» Александар Драгович прокоментував порталу laola1.at свою помилку в матчі з «Дніпром».

«Моя скидка головою була надто слабкою. Я мав би вибити м’яч геть, але не зробив цього. Це моя помилка. Подібні речі – велика прикрість, але їх не потрібно приймати близько до серця, а вчитись на них. Це ще не кінець. Сезон ще довго триватиме. Наступної неділі ми матимемо важливу гру з харківським «Металістом». Востаннє ми перемагали харків’ян в кубку України. Це добрий знак. Ми хочемо і мусимо повернутися на переможну лінію».