Київське «Динамо» вдома зіграє з одеським «Чорноморцем», а донецький «Шахтар», відповідно, на виїзді зіграє зі «Славутичем» з Черкас.
Матчі пройдуть 7-го травня, фінал заплановано на 15 травня.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Київське «Динамо» вдома зіграє з одеським «Чорноморцем», а донецький «Шахтар», відповідно, на виїзді зіграє зі «Славутичем» з Черкас.
Матчі пройдуть 7-го травня, фінал заплановано на 15 травня.